Регистрация    Войти
Авторизация
» » Купуємо сучасний мінітрактор в інтернет-магазині: чи є гарантії?

Купуємо сучасний мінітрактор в інтернет-магазині: чи є гарантії?

Категория: В мире
Купуємо сучасний мінітрактор в інтернет-магазині: чи є гарантії?

Сучасний мінітрактор — надійна сільгосптехніка, яка має досить великий моторесурс та може виконувати будь-яку задачу в господарстві. Вже декілька років малолітражні машини мають успіх серед українських фермерів. Особливо, взяті в магазині http://agrotechnika.com.ua.


У зв'язку з частими випадками шахрайства, придбання мінітрактора потребує ретельної уваги. У статті поговоримо про те, як безпечно купити цю техніку в українських інтернет-магазинах.Особливості придбання мінітрактора в Україні


Найпоширеніші моделі мінітракторів в Україні китайського виробництва. Сьогодні техніка з Китаю успішно конкурує з європейськими, американськими та японськими аналогами. Звісно, ключова особливість — менша ціна.


За ці гроші китайці пропонують якісні та витривалі трактори. У цьому вже переконалися більшість українських аграріїв.


Останні декілька років в Україні збільшились випадки шахрайства при купівлі сільськогосподарської техніки. Зазвичай, у цих випадках покупець втрачає свої гроші. Йому підсовують підробку, бракований товар або продають техніку без гарантії. Звертаємо увагу, що обман зустрічається тільки на торговельних майданчиках, іноді з шахраями можна зіткнутися навіть в великих інтернет-магазинах.


Інтернет для шахраїв — засіб швидкого заробітку. Це породило сотні різних схем обману. Розгляне одну з таких. Магазин або окремо взяті громадяни закуповують дешеві закордонні або вітчизняні трактори.


Це 100% підробка, що виглядає, як оригінал. Магазини розміщують товар під виглядом оригінальної техніки, за досить смачну ціну, яка і спокушає покупця.


В деяких випадках аферисти самі пропонують купити партію тракторів. Наприклад, вони звертаються до власника ферми та розповідають по дешеву ціну за топові моделі. До речі, найчастіше «‎продавці»‎ пропонують популярні трактори, тому що маловідомі моделі не вигідно продавати.


В обидвох випадках клієнт отримує не те, що хотів. Як результат – одна із найбільш поширених проблем після придбання підозріло дешевого мінітрактора:  • некоректна робота двигуна та ходової;


  • неякісні матеріали виготовлення, які відрізняються від оригіналу;


  • відсутня гарантія;


  • заводський брак.


Як безпечно купити мінітрактор в інтернет-магазині


По-перше, не ведіться на дуже доступну ціну. По-друге, на сайті крім номерів телефону та електронної пошти повинні бути адреси офісу та складу. Також ніколи не розраховуйтесь с продавцем, доки не побачили та не перевірили техніку власноруч.


Найкращий варіант — приїхати на склад та забрати трактор самовивозом. Так ви будете знати, куди звернутись у разі проблеми. Також завжди вимагайте чек та гарантію. Якщо магазин є офіційним дилером, то гарантія буде.


У придбанні мінітрактора немає нічого складного, проте краще купувати техніку у перевірених магазинах, та ретельно слідкувати за кожним етапом угоди.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Написать комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите код: